Tajemství nemovitostí – nový seriál ve spolupráci s firmou Kvalitní bydlení

spot_img

Dva lídři, každý ve svém oboru, portál Nemovitosti.cz a firma Kvalitní bydlení, spojili síly a přinášejí necenzurovaný seriál o skutečných příbězích z prostředí realit. Žádné přikrášlování, žádné sladké inzeráty.

Seriál Tajemství nemovitostí přinese zážitky, se kterými se setkávají inspektoři z firmy Kvalitní bydlení při kontrolách nemovitostí před jejich koupí nebo při přejímacích řízeních od developerů. Potvrdíme si, že i novostavby mohou být spouštěčem frustrace a investice do romantické chalupy se může zvrtnout na strašidelný thriller. Ukážeme si, že stavebně-technické vlastnosti jsou – po kvalitní smlouvě – nejdůležitějším aspektem, který je třeba při uvažované investici zohlednit.

Dnes se prodává téměř všechno a lidé jdou po nemovitostech jako po uzeném. Jenže jak se chránit a co dělat, aby vám z toho uzeného nezbylo špatně? U některých nabídek můžete zůstat překvapeni, co jste si dali dobrovolně zapsat na elvéčko.

Tisíce realitních transakcí probíhají na Slovensku bez problémů. Je skvělé, když je to také váš případ. To ale neznamená, že všechno jde vždy hladce. Není nic horšího, než investovat do toxické nemovitosti. I takových je v nabídce mnoho. Věříme, že upozornění na některé nástrahy budou dobrou prevencí, jak nekoupit pověstnou kočku v pytli, která vám může vyškrábat bankovní účet.

Na konec každého příběhu přidáme krátkou radu – na co myslet, čemu dát prioritu, co zkontrolovat, kdy zabrat naplno a kdy raději zařadit zpátečku.

- Reklama -spot_img
spot_img

Redakce doporučuje

Články autora