Jak prodat svoji nemovitost nejvyšší nabídce

spot_img

Za posledních pár let máme na českém realitním trhu přímo boom v prodeji nemovitostí. Ceny nemovitostí dlouhodobě stoupají a zvyšování cen nezabránila ani poslední krize. Právě naopak, stále je vyšší zájem o koupi nemovitostí oproti nabídce.

Prodej nemovitostí umí být i bez starostí, zvláště pokud využijete služeb ochotného a spolehlivého realitního markléře.

Každý profesionální realitní makléř má vzdělání v České realitní akademii a odborné studium je ukončeno titulem RSc.

Přidáme-li ke vzdělání mnoholetou praxi v prodeji realit, je to skutečně správné rozhodnutí svěřit prodej své nemovitosti právě takovému realitnímu makléři.

Slavomír Bušovský, RSc. realitní makléř v Kežmarku Vás provede prodejem i vaší nemovitosti a vy se můžete věnovat své práci a rodině.

Při prodeji nemovitostí je cíl zaměřit se na kvalitu cílové skupiny, před kvantitou. K oslovování kupujících s nabídkami pomáhají také sofistikovaně nastavené reklamy na internetu.

Jak rychle a za nejvyšší cenu prodat nemovitost?
Své know-how využije ve váš prospěch renomovaný realitní makléř Slavomír Bušovský, RSc.

Při prodeji nemovitostí využívá nejmodernějších technologií na zemi i ve vzduchu.

3D virtuální prohlídky jsou při prodeji samozřejmostí, včetně fotodokumentace v nejvyšší obrazové kvalitě.

Letecké záběry s dronem ocení asi každý, kdo prodává rozsáhlé nemovitosti nebo pozemky, kde oko drona zachytí vše podstatné.

Ochota vždy pomoci a poradit radí tohoto realitního makléře na špičku ve službách realitního trhu v Kežmarku a okolí.

Jedinečnost a přímo výjimečný způsob prodeje je úspěchem spokojenosti klientů, kteří ocení prodejní cenu za nejvyšší nabídku.

Během každého roku prodá řádově desítky nemovitostí v Kežmarku a okolí. O kvalitách nabízených službách se můžete dočíst v recenzích nebo prohlédnout videa spokojených zákazníků.

Realitních makléřů je na trhu mnoho, ale jen vzdělaný realitní makléř s dlouholetou praxí na realitním trhu vám zajistí prodej i vaší nemovitosti za nejvyšší cenu na realitním trhu.

- Reklama -spot_img
spot_img

Redakce doporučuje

Články autora